Firma Ekodarpol

Działalność w dziedzinie produkcji nawozów pod marką EKODARPOL rozpoczęliśmy w 1993 roku od nawozów naturalnych „biohumus” – produktu hodowli dżdżownic kalifornijskich. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów i właściwemu systemowi dystrybucji w ciągu dwóch lat zyskaliśmy zaufanie rzeszy klientów z całego kraju, co pozwoliło na szybki rozwój firmy.

Oferta firmyREGAL+produkty

Dzisiaj oferta firmy to ponad 130 różnego rodzaju nawozów naturalnych, organiczno-mineralnych oraz innych środków do uprawy i ochrony roślin. Produkty naturalne powstają w oparciu o własną bazę surowcową jaką jest hodowla dżdżownic kalifornijskich, a komponenty do produkcji nawozów mineralnych nabywane są w renomowanych firmach gwarantujących najwyższą jakość. Firma oferuje rolnikom, ogrodnikom i działkowcom produkty, których receptury opracowane zostały według najnowszych technologii i są idealnie przystosowane do poszczególnych grup roślin.

Rozwój

W ciągu trzech ostatnich lat zainwestowano w nowoczesny park maszynowy, powiększono hale produkcyjne oraz powierzchnie magazynowe rozwijając jednocześnie działania promocyjne w formie licznych szkoleń, audycji radiowych, artykułów w fachowej prasie, dotowania upraw doświadczalnych.

EKODARPOL ściśle współpracuje ze światem nauki, dzięki czemu nieustannie powiększa portfolio swoich produktów oraz wdraża innowacyjne rozwiązania.